BIERZMOWANIE ‒ 19 KWIETNIA 2024

W piątek, 19 kwietnia, na mszy świętej o godzinie 18.00, ks. biskup Piotr Przyborek udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Módlmy się w intencji naszej młodzieży o dary Ducha Świętego.

WIELKANOC 2024

Trwamy w wielkiej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. Życzymy Wam, Kochani Parafianie, aby ta radość przemieniała nasze serca i umacniała nas do świadczenia o Chrystusie w naszych środowiskach. Pragniemy również wyrazić naszą kapłańską wdzięczność za Waszą obecność podczas uroczystego Triduum Paschalnego oraz pomoc w przygotowaniu tego święta. Dziękujemy za Wasze apostolskie zaangażowanie.

Rezurekcja

Wielka Sobota

NOWI MINISTRANCI 17 MARCA 2024

Dziś na mszy świętej o godz. 10.00 grono Liturgicznej Służby Ołtarza powiększyło się o dwóch ministrantów. Chłopaki, gratulujemy!

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE POŁĄCZONE Z PEREGRYNACJĄ RELIKWII ŚW. WOJCIECHA – 8–10 MARCA 2024

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne miały szczególny wymiar, gdyż połączone były z przybyciem do naszej parafii relikwii św. Wojciecha w ramach zbliżającego się jubileuszu 100-lecia archidiecezji gdańskiej. Dziękujemy Bożej Opatrzności za obfitość zastawionego stołu: za słowo Boże głoszone do nas przez ks. Łukasza Białka z Parafii pw. św. Wojciecha z Kielna, za możliwość modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha przed jego relikwiamią. Dziękujemy ks. Łukaszowi za zaproszenie nas do odnowienia wiary. Dziękujemy Wam za obecność, za przyjęcie zaproszenia i trwanie na modlitwie. Niech wydarzenie peregrynacji relikwii św. Wojciecha umocni naszą wiarę i będzie zaczynem dawania świadectwa o niej w naszych środowiskach.

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z ZESPOŁEM GAUDETE ‒ 6 STYCZNIA 2024

W święto Objawienia Pańskiego spotkaliśmy się w kościele na wspólnym kolędowaniu z zespołem Gaudete. Bardzo się z tego cieszymy i dziękujemy zespołowi, że dzięki niemu nasza wspólnota parafialna rośnie w siłę, energię i... uśmiech.