2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

SPEKTAKL „JASEŁKA TROCHĘ ŚMIESZNE, TROCHĘ POBOŻNE” – 26 GRUDNIA 2007

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2007 roku w naszej parafii miała miejsce kolejna premiera teatralna. Parafialna młodzież z pomocą ks. Waldemara Waluka wystawiła spektakl zatytułowany „Jasełka trochę śmieszne, trochę pobożne”. Trzeba przyznać, że nasza młodzież spisała się rewelacyjnie, a ks. Waldemar może byc dumny zarówno z młodych, jak i z siebie. W spektaklu wzięli udział: Amanda Bartnik, Szymon Zając, Miłosz Żochowski, Weronika Wróbel, Ola Papała, Maksymilian Dobroczek, Ewelina Urban, Gosia Górska, Gosia Czujko, Klaudia i Dominika Sajdak, Ola i Natalia Warpas, Asia Woźniak, Michał Grzebalski, Marta Leśniewska

Pielgrzymka 26-28.10.2007 śladami Jana Pawła II

W ostatnich dniach października nasi parafianie pod przewodnictwem księdza proboszcza Andrzeja Kosowicza wyruszyli na pielgrzymi szlak, śladami naszego papieża Jana Pawła II. Trasa pielgrzymki obejmowała: Częstochowę, Łagiewniki, Kraków, Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską. Podczas pielgrzymki mieliśmy zaszczyt dwukrotnie uczestniczyć we Mszy Św. w kaplicy klasztornej Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie zostały złożone doczesne szczątki Św. Siostry Faustyny. Chór parafialny i pielgrzymi ubogacili liturgię Mszy Św. transmitowaną w Telewizji Polskiej w niedzielny poranek 28.10.2007. Pielgrzymi powrócili bogaci w łaski i ufność w Miłosierdzie Boże.

XIX Międzynarodowy festiwal muzyki religijnej - Rumia 2007

19.10.2007 odbył się XIX Międzynarodowy festiwal muzyki religijnej - Rumia 2007, w którym wziął udział nasz chór parafialny "Soli Deo". Z festiwalu wrócił z dyplomem i z nowymi doświadczeniami.

SPEKTAKL RZECZ O ŚW. SIOSTRZE FAUSTYNIE

7 Października 2007 roku, jak co roku obchodziliśmy Odpust ku czci naszej patronki Św. Faustyny. Z tej okazji parafianie wraz z księdzem Waldemarem Walukiem przygotowali spektakl teatralny przybliżający życie naszej świętej patronki. Spektakl reżyserował wybitny aktor Teatru Wybrzeże - Jerzy Kiszkis.