2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

BIERZMOWANIE 9 KWIETNIA 2022

9 kwietnia, o godzinie 18.00, odbyła sięw naszej parafii uroczystość bierzmowania. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzielił młodzieży ks. arcybiskup Tadeusz Wojda, metropolita gdański.

ROBIMY PALEMKI WIELKANOCNE – 2 KWIETNIA 2022

W sobotę, 2 kwietnia, po raz drugi po pandemicznej przerwie spotkaliśmy się na warsztatach rodzinnych Sobota u Świętej Faustyny. Tym razem naszym celem było wykonanie jak największej liczby palemek wielkanocnych. Dlaczego chcieliśmy zrobić dużo palemek? Aby większość z nich rozprowadzić przed mszami świętymi w Niedzielę Palmową, a uzyskany dochód przeznaczyć na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę naszą akcję.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – 26–30 MARCA 2022

W tym roku rekolekcje wielkopostne poprowadził w naszej parafii ks. Wojciech Langowski – ojciec duchowny Gdańskiego Seminarium Duchownego.

RÓŻANIEC DLA UKRAINY  5 MARCA 2022

24 lutego 2022 roku Rosja napadła na Ukrainę. Od tego dnia nasz świat zmienił się o 360 stopni. Nie ustajemy w pomocy materialnej tym, którzy pozostali na Ukrainie, jak i tym, którzy zawitali do naszej parafii jako uchodźcy wojenni. Strach i złość mieszają się w nas z bezsilnością i przekonaniem, że tylko w Panu nasza nadzieja na zakończenie tej wojny... Dlatego 5 marca zaprosiliśmy dzieci i ich rodziców do wspólnego tworzenia różańców, na których będziemy się modlić w szczególny sposób o pokój u naszych sąsiadów, a także o pokój we wszystkich tych miejscach na świecie, w których toczy się wojna. Jak powiedział na spotkaniu ks. Michał, różaniec to nasza potężna broń...

GORZKIE ŻALE 4 MARCA 2022

W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00 powitaliśmy w naszym kościele ks. Tomasza Topolskiego, duszpasterza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pszczółkach, który wygłosił pierwsze kazanie pasyjne podczas nabożeństwa Gorzkich Żali. Z całego serca dziękujemy ks. Tomaszowi za te wyjątkowe spotkania przygotowujące nas do święta Zmartwychwstania Jezusa.

INTERWENCJA STRAŻY POŻARNEJ 20 LUTEGO 2022

W lutym wiało tak mocno, że został uszkodzony nasz kościół. Dzięki Bogu, w usunięciu problemu pomogli nam strażacy.