2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – 14–17 MARCA 2021

W połowie miesiąca, a dokładnie 14 marca, rozpoczęły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. Andrzej Nowak, duszpasterz Parafii pw. św. Brygidy w Gdańsku. W tym pandemicznym czasie rekolekcje miały tylko odrobinę innych charakter niż zazwyczaj: każdego dnia było tylko jedno spotkanie dla dzieci oraz dwa spotkania dla młodzieży i dorosłych (transmitowane także na naszym profilu na Facebooku). Dziękujemy serdecznie ks. Andrzejowi za radosny przekaz skierowany do najmłodszych i pełne mocy Bożej słowa o głównych prawdach wiary adresowane do tych trochę starszych. Wierzymy, że za sprawą naszego czcigodnego gościa nasze serca każdego dnia będą się nawracać do Boga Ojca Jedynego.

DZIEŃ MODLITWY W INTENCJI GDAŃSKIEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO – 21 LUTEGO 2021

21 lutego przeżywaliśmy w naszej parafii dzień modlitwy w intencji Gdańskiego Seminarium Duchownego. Na mszach świętych modlił się razem z nami ks. dr Jacek Meller, wykładowca tejże uczelni. Pragniemy pamiętać o tych, którzy przygotowują się do Chrystusowego kapłaństwa i wspierać ich naszą modlitwą oraz ofiarą.

NIEDZIELA DLA PATRYKA – 14 LUTEGO 2021

W drugą niedzielę lutego po mszach świętych zbieraliśmy ofiary do puszek na pompę insulinową dla Patryka Szulca. Razem z rodziną Patryka wyrażamy Wam ogromną wdzięczność za wsparcie i okazane serce. Kolejny raz jako wspólnota pokazaliśmy, że potrafimy pomagać i troszczyć się o potrzebujących. Niech ten uczynek miłosierdzia na początku Wielkiego Postu jeszcze bardziej nas zjednoczy.

JULIA WYRÓŻNIONA W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU KOLĘD – 2 LUTEGO 2021

Nasza młoda parafianka, Julia Marcinkowska, otrzymała wyróżnienie w Ogólnoplskim Festiwalu Kolęd, zorganizowanym przez ośrodek w Puławach. Serdecznie gratulujemy laureatce i życzymy kolejnych sukcesów!

KOLĘDA 2021

Trwa nasza nietypowa kolęda. W tym roku to my czekamy na Was, drodzy Parafianie. Aby podtrzymać z Wami więź i udzielić Wam błogosławieństwa, zapraszamy do naszej świątyni wszystkie Rodziny z poszczególnych ulic na Rodzinne Msze Święte, które będą sprawowane w Waszej intencji z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na kolejny rok. Na zakończenie Eucharystii odbędzie się obrzęd poświęcenia wody, którą należy przynieść ze sobą, oraz specjalne nabożeństwo z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Czekamy na Was!