4 Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele.
    2. W liturgii Kościoła obchodzimy: we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji gdańskiej, w czwartek – św. Marka, Ewangelisty.
    3. Nabożeństwo do św. Józefa w poniedziałek, o godzinie 18.30.
    4. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek, o godzinie 18.30.
    5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godzinie 18.30.
    6. Godzina Miłosierdzia w piątek, o 15.00.
    7. Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek wyjątkowo nie będzie z powodu spotkania dekanalnego kapłanów w Pruszczu Gdańskim.
    8. Rozpoczynamy próby dla dzieci przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci z klasy 3A i 3C we wtorek, o godzinie 17.00, oraz dzieci z klasy 3B i 3D, w środę, o godzinie 17.00.
    9. Zachęcamy parafian do zamawiania mszy świętych. W tych dniach są wolne terminy.
    10. Dzisiaj, po każdej mszy świętej zapraszamy do kawiarenki parafialnej na „Wiosenny kiermasz rękodzieła”. To akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie dla trzech rodzin z naszej parafii, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Rzeczy, które można kupić na kiermaszu, zostały zrobione własnoręcznie przez dorosłych, młodzież oraz dzieci w ramach warsztatów „Sobota u Świętej Faustyny”. Ich zaangażowanie zaowocowało pięknym rękodziełem, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia kawiarenki parafialnej. Oprócz rzeczy do nabycia można będzie skosztować pysznego ciasta przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich „Miriada” oraz napić się kawy I herbaty. Serdecznie zapraszamy...
    11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać.