STRONA GŁÓWNA    OGŁOSZENIA     GRUPY DUSZPASTERSKIE    KRONIKA    ROZWAŻANIA EWANGELII    KONTAKT  

 • PARAFIA
 • KANCELARIA
 • MSZE ŚWIĘTE
 • SAKRAMENTY
 • PORADNIA RODZINNA
 • GAZETKA PARAFIALNA
 • BIBLIOTECZKA PARAFIALNA
 • WARSZTATY RODZINNE
 • POLECAMY
 • Odwiedziło nas
  276265
  gości

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  27 niedziela zwykła – 2.10.2022 r.                                                                 

  1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj, o godzinie 17.30. Zapraszamy członków Żywego Różańca.
  2. Miesiąc październik poświęcony jest Matce Bożej Różańcowej. Różaniec odmawiać będziemy przed Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.30; natomiast w soboty i niedzielę, o godzinie 17.30.
  3. Różaniec dla dzieci we wtorki i środy, o godzinie 17.15.
  4. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w akcji „Jesienny różaniec – dar dzieci dla Maryi”. Zadaniem tej akcji jest wykonanie różańca z darów jesieni lub innych przedmiotów, a następnie przyniesienie go do 22 października do zakrystii po dowolnej mszy świętej. Z różańców urządzimy wystawę, która będzie naszym darem dla Matki Bożej za opiekę przez cały rok. Różańce oraz słodką nagrodę za udział w akcji będzie można odebrać 30 października.
  5. W liturgii Kościoła obchodzimy:  we wtorek – św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w piątek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po różańcu, do godziny 20.00.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek, o godzinie 18.45.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  9. Okazja do spowiedzi świętej z racji pierwszego piątku miesiąca, od godziny 6.30 do godziny 7.00 oraz od godziny 17.00 do godziny 18.00.
  10. Msza święta pierwszopiątkowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych, o godzinie 18.00.
  11. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę, 8 listopada, o godzinie 10.00. Prosimy rodziców, aby zatroszczyli się o udział w zbiórce swoich synów.
  12. Tegoroczny odpust ku czci naszej patronki św. Faustyny Kowalskiej połączymy z pierwszą rocznicą konsekracji naszego kościoła w dniu 9 października. Pragniemy trwać w dziękczynieniu za dary, jakie otrzymaliśmy od Boga za wstawiennictwem św. Faustyny. Na każdej mszy świętej będą zapalone zacheuszki, które przypominać nam będą o tym wydarzeniu. Gościć będziemy ks. prof. Czesława Parzyszka, pallotyna, który w ubiegłym roku prowadził misje święte przed uroczystością konsekracji i wygłosi do nas Boże słowo. Radość modlitwy pragniemy przenieść później do kawiarenki, aby kontynuować nasz dialog spotkania. Prosimy Panie o przygotowanie ciast. Ciasta można  przynosić w sobotę lub niedzielę, do kawiarenki. 
  13. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną, którą przeznaczamy na spłatę wykonanych prac za zamontowane przęsła metalowe w ogrodzeniu frontowym kościoła oraz bramy wjazdowej i bram bocznych. Dziękujemy wszystkim za solidarne wsparcie powyższych inwestycji. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  14. W ubiegłym tygodniu zmarli śp. Jolanta Gawrońska z ul. Borówkowej, która przeżyła 63 lata oraz śp. Stanisław Stępień z ul. Sasankowej, który przeżył 75 lat. Pomódlmy się w ich intencji...


   

   

   


   

   

   

   

   


   


   


   

   

   

   


   

   


  Liturgiczna Służba Ołtarza
  Żywy Różaniec
  Chór Soli Deo
  Caritas
  Krąg Biblijny
  Domowy Kościół
  Schola
  Rodzina Szensztadzka
  Wspólnota Marana Tha
  Gaudete
  ministranci
  Rada Duszpasterska
  Apostołki Maryi
  LITURGIA NA DZIŚ
  http://niezbednik.niedziela.pl
  https://modlitwawdrodze.pl